Listopadová MTPT o 1.000.000 Kč se ve Vestci u Prahy rozehraje již ve čtvrtek

 

MTPT Main Event, Listopad
Kde: Casino Magic Planet Gold, Vestec u Prahy
Kdy: 14. a 15. listopadu 2019
Buy-in: 15.000 Kč
Garance: 1.000.000 Kč
Startovní stack: 20.000 v žetonech
Den 1: čtvrtek 14. listopadu od 19:00
Den 2: pátek 15. listopadu od 19:00

 

V kasinu Magic Planet Gold ve Vestci u Prahy se 14. a 15. listopadu bude v 15.000 Kč Maxitip Poker Tour Main Eventu soutěžit o podíly z prizepoolu 1.000.000 Kč. Dvoudenního turnaje se zúčastní mnoho známých osobností, finále bude opět živě přenášeno a později odvysíláno na obrazovkách Nova Sport 1. V turnaji se bude rozhodovat o účastnících závěrečného freerollu, stejně tak máte poslední šanci využít své v rámci akce Hraj MTPT s Maxitipem zdarma nasbírané body.

Ne, Ježíška ještě probouzet nebudeme, na řeči o předčasných Vánocích máme ještě měsíc času. Přesto ale máme nutkavou představu letošní listopad označit za štědrý. Nebývale štědrý. V roce 2019 do českých poker roomů vtrhla zbrusu nová série Maxitip Poker Tour a díky ní bude předposlední měsíc tohoto roku o krásný a kulatý milion štědřejší.

 

 

Jedna z předchozích zastávek MTPT, konkrétně ta květnová a v pořadí druhá, proběhla v krásných prostorách kasina Magic Planet Gold ve Vestci u Prahy. Právě sem se Maxitip Poker Tour v listopadu vrátí, aby zde byl mezi 14. a 15. listopadem odehrán další a v rámci zahajovací sezóny také poslední otevřený turnaj. Ano, bude to vskutku štědré; v 15.000 Kč MTPT Main Eventu se bude soutěžit o podíly z prizepoolu 1.000.0000 Kč.

If it ain’t broke, don’t fix it; není třeba opravovat to, co dobře funguje a troufneme si říci, že struktura květnového turnaje, za jejíž tvorbou stojí uznávaní profesionálové a členové týmu Maxitip Vojtěch Růžička a Milan Šimko, se osvědčila na jedničku. Použita tedy bude i tentokrát a to znamená, že se dobyvatelé listopadového titulu mohou těšit na dva herní dny.

 

Ten první bude zahájen ve čtvrtek v 19:00 a jeho účastníci budou usazeni k hráčsky atraktivním 8-max stolům. Startovních 20.000 v žetonech bude k vyzvednutí během prvních 9 úrovní, klidně i ve formě neomezených re-entries. Začínat se bude na blindech 100/100, big blind ante 100, tedy 200 blindů deep. Prvních třináct úrovní potrvá 30 minut, následně délka levelů vzroste na 45 minut. Odměny jsou jako obvykle přichystány pro 12 % celkového pole, dle odhadů zhruba pro 8 či 9 nejúspěšnějších, tedy pro osazenstvo finálového stolu.

 

 

Nu a tito finalisté se do Vestce vrátí v pátek, aby se za dohledu televizních kamer utkali o vítěznou trofej a – už jsme zase u toho – štědré odměny. Finálový den bude 15. listopadu zahájen taktéž v 19:00 a dohrávat se bude až do vítěze. Celé páteční finále bude živě přenášeno, záznam se později objeví na obrazovkách populárního televizního kanálu Nova Sport 1. Takto jste v květnu mohli sledovat, jak se v heads-upu na pomezí Středočeského kraje a Prahy utkali Vojta Růžička s Michalem Schuhem. Trofej si odnášel prvně jmenovaný, tentokrát je řada na vás.

 

 

 

Milionová garance je štědrá sama o sobě, další přidanou hodnotu ale samozřejmě nevylučuje. Jak už je zvykem, těšit se můžete na účast široké skupiny pokerových i společenských hvězd. První skupinu zastupují akcionáři sázkové kanceláře Maxitip – Vojtěch Růžička, Michal Schuh, Milan Šimko, Artur Rudziankov a další a další, však to znáte. Tu druhou pak budou v listopadu zastupovat nesmiřitelní pokeroví rivalové Pavel Novotný a Michal Kavalčík, dříve známý jako Ruda z Ostravy. Bounty prémiemi za vyřazení výše uvedených se rozhodně šetřit nebude.

Ne, šetřit se bude na jiné frontě. V listopadu mají totiž všichni účastníci promo akce Hraj MTPT s Maxitipem zdarma poslední příležitost k využití nasbíraných bodů. Ty byly připisovány všem přihlášeným aktivním sázkařům kanceláře Maxitip, každá sázka v hodnotě alespoň 100 Kč znamenala 1 bod, k dobru pak bylo připsáno ještě 1 % z obratu tiketu. 1 bod má cenu 1 Kč a vřele doporučujeme zkontrolovat stav vašeho konta; přebytky se nepřevádějí do dalšího ročníku a poslední možnost, jak si u podpory Maxitipu vyžádat přeměnění bodů na vstupné, budete mít právě před vesteckým turnajem.

 

 

 

Tím bude ukončena soutěžní část prvního ročníku Maxitip Poker Tour, následovat bude už jen prosincový závěrečný turnaj o 300.000 Kč. Ten se uskuteční 4.12.2019 v zbrusu nově otevřeném partnerském kasinu Magic Planet na pražském Chodově a kvalifikuje se do něj 6 nejúspěšnějších hráčů celosezónního bodování MTPT. U stolů freerollu je doplní šest sázkařů a také čtyři celebrity, které případnou výhru věnují na dobročinné účely – sám Maxitip jim v tomto ohledu jde vzorem a také z listopadového turnaje odvede část milionového prizepoolu na charitu.

Předchozích pět turnajů první sezóny MTPT opanovalo pět různých hráčů a jsme velmi zvědavi, kdo si vítěznou trofej potěžká tentokrát. Ve hře jsou krom milionového prizepoolu také důležité body do žebříčku MTPT, bounty prémie vyplácené na sázkařská konta u Maxitipu (s jejich založením vám na místě pomohou naše hostesky, těšit se můžete na zajímavé vstupní bonusy) a samozřejmě i nepopiratelnou prestiž, kterou je toto televizní klání obdařeno. Nu, není toho málo a celé je to, řekněme, štědré. První ročník Maxitip Poker Tour finišuje, těšíme se na shledanou ve Vestci u Prahy.