Turnaj desetiletí v Showdownu. Maxitip Poker Tour o 1.000.000 Kč startuje 11. září

Značka Maxitip Poker Tour je tu s námi od letoška, zbrusu nová série z dílny předních českých profesionálů poprvé vzala české poker roomy a televizní obrazovky útokem v dubnu. Nu a značka Showdownu je tu s námi již od roku 2009, přičemž na současné adrese – na dohled soše Svatého Václava – sídlí od počátku roku 2013.

Showdown čekají desáté narozeniny a Maxitip Poker Tour bude jedním z gratulantů. Co takovému pokerovému klubu k jeho prvním kulatinám nadělit? Což takhle ten vůbec největší turnaj, který se kdy v Showdownu uskutečnil? Může být.

 

Sto tisíc – pravidelně. Půl milionu – i to zde už bylo. Ale turnaj s prizepoolem 1.000.000 Kč, ten na pražský Showdown teprve čeká. A brzy se stane skutečností, zářijová MTPT se na Václaváku uskuteční v termínu od 11. do 14. 9. 2019 a o největší prizepool v dějinách SDčka se bude soutěžit při buy-inu 4.200 Kč.

 

 

Za ten obdržíte stack obsahující 100.000 v žetonech, vybírat si můžete ze tří startovních flightů – co den, to jedna rozehrávka. Pozdní registrace, v jejímž průběhu jsou povolena re-entry, bude otevřena vždy po dobu 9 úrovní a cíl je naprosto jasný: probojovat se mezi nejúspěšnějších 12 % účastníků každého flightu. Právě taková skupina si zajistí účast ve finálovém dni, právě taková skupina zároveň získá peněžní odměnu.

V turnaji tak prasknou rovnou čtyři bubliny, na Václavák se v sobotu 14. září budete vracet s jistotou nějaké té kačky v kapse. Nu a také se šancí za dohledu televizních kamer stanice Nova Sport zabojovat o vítěznou trofej. Jednotlivé flighty startují v 18:00, velké finále již v 17:00. Prvních 13 blind levelů potrvá 30 minut, všechny další (a všechny finálové) pak mnohem pohodlnějších 45 minut.

Kde: Showdown Borneo Praha
Kdy: 11. až 14. září 2019
Buy-in: 4.200 Kč
Garance: 1.000.000 Kč
Startovní stack: 100.000 v žetonech @ 500/1.000/BBA
Den 1a: 11. 9. od 18:00
Den 1b: 12. 9. od 18:00
Den 1c: 13. 9. od 18:00
Den 1d: 14.9.  od 11:00
Finále: 14. 9. od 17:00, postupuje do něj 12 % entries

 

Už nyní vám můžeme představit některé z početného zástupu gratulantů. Turnaj desetiletí si nenechají ujít například Vojtěch Růžička, Milan Šimko, Artur Rudziankov, Michal Schuh, Ondřej Goetz či Petr Gajdoš – všechna tato v pokerových kruzích důvěrně známá jména jsou úzce spjata se sázkovou kanceláří Maxitip, právě oni pomáhali jedinečnou MTPT přivést na svět. Dostaví se i ti, se kterými se nemusíme nutně potkávat jen u pokerových stolů. Což takhle Michal Kavalčík či Pavel Novotný? Co ti už se v Showdownu nahráli…

Nebojte se, žádná z pokerových ani společenských celebrit nekouše a v prostředí populárního pokerového klubu se budete cítit jako doma. Showdown Borneo Praha před nedávném prošel rozsáhlou rekonstrukcí a až poprvé projdete jeho branami, budete si připadat jako v jiném světě. Krásném, pokeru zaslíbeném světě.

 

Při svých desátých narozeninách Showdown konečně naplno využije svůj potenciál – lepší a dostupnější pokerovou adresu aby jeden v Praze pohledal. Programu klubu vládnou především jednodenní turnaje, před dvěma roky se zde však uskutečnily také dva vícedenní eventy s půlmilionovou garancí. Zúčastnilo se jich 244 a 221 entries, v září očekáváme ještě hojnější účast.

 

 

A to i s přispěním několika pobídek – jako by citlivě nastavená struktura z dílny Vojtěcha Růžička a Milana Šimka či milionová garance samy o sobě nestačily. V prvé řadě je třeba připomenout, že i během historicky čtvrté zastávky MTPT se bude soutěžit o body do leadeboardu MTPT. Šest nejúspěšnějších z celosezónního bodování si zajistí účast v prosincovém freerollu o 300.000 Kč. U jeho stolů je doplní šestice sázkařů Maxitipu a také čtyři hráči z řad celebrit, jejichž výhra zamíří na konta dobročinných organizací.

 

 

 

 

 

 

Dále jsou připraveny štědré bonusy pro nové i stávající klienty sázkové kanceláře Maxitip. Přímo na místě si s pomocí našich hostesek budete moci založit účet a využít možnosti získat NEJEN k prvnímu vkladu 2.000 Kč zdarma další 2.000 Kč. Speciálně pro milionový turnaj desetiletí si totiž Maxitip a Showdown pro Vás připravili jedinečnou nabídku. Bonus 2000Kč k depositu, který běžně dostávají pouze nově registrovaní hráči, bude nyní dostupný během celého turnaje pro všechny, kteří se turnaje zúčastní. Tento bonus může každý hráč využít 1x. Pro již zaregistrované bude navíc připraven 10% bonus k vkladu do 50.000 Kč, který může dosáhnout až 5.000 Kč.

 

Když už ty přidané tisíce létají vzduchem, nesmíme zapomenout ani na bounty odměny na vybrané hráče; kdo sejme některého z námi vybraných účastníků zářijové MTPT, ten se může těšit na vítanou finanční injekci na svém sázkařském účtu. Stejně tak jsou přichystány prémie pro bubble boye, cenu útěchy získá i první vyřazený, peněžní poukazy obdrží i hráči eliminovaní na 17. či 9. místě a samozřejmě i trojice nejúspěšnějších. K tomu připočtěme klasický Maxitip Last Longer, jehož vítěz získá 5.000 Kč. Tisícovka k tisícovce sedá, rozhodně na vás nečeká jen milionový prizepool.

 

První tři turnaje Maxitip Poker Tour si podmanili Tomáš Macek, Vojtěch Růžička a David Křístek. Čtvrtým šampionem se můžete stát právě vy, zářijová MTPT klepe na dveře, račte jí otevřít. Těšíme se na vás.

 

MTPT Showdown Highroller
Co by to bylo za MTPT, aby chyběl v komunitě velmi oblíbený Highroller. Turnaj s již tradičním buyinem 15.000Kč nás čeká v sobotu 14.9. od 19:00.
Kde: Showdown Borneo Praha
Kdy: 14. září 2019
Buy-in: 15.000 Kč
Startovní stack: 20.000 v žetonech