Teď je řada na vás! U televizní MaxiTip Poker Tour Cashgame na vás čeká jedno místo a 50.000 Kč do hry! Soutěžíme již nyní a hrajeme 8.6. v Go4games Hodolany.
Estrády patří do minulého tisíciletí, nekonečné seriály vám nejsou po chuti, při přepínání z jedné televizní stanice na druhou si říkáte, že méně občas znamená více… Chápeme vás, rozumíme – a máme pro vás povzbudivou zprávu. Na obrazovky stanice Nova Sport míří projekt, který v České republice nemá obdoby a který přepíše mapu tuzemské televizní zábavy – a vy se klidně můžete stát  jeho součástí.

 

S naší MaxiTip Poker Tour jste se již mohli důvěrně seznámit, momentálně za sebou máme již dvě zastávky a ta třetí se v olomouckém Casinu Go4games Hodolany odehraje co nevidět. Součástí pokerového festivalu, který na Hané proběhne mezi 7. a 9. červnem, bude také v pořadí druhá MaxiTip Poker Tour Cashgame.

Oč se jedná? Mnozí z vás už jistě vědí. Za dohledu televizních kamer bude u ostře sledovaného stolu odehráno 150 holdemových hand s povinnými sázkami 200 Kč/500 Kč. Na volná křesla usednou profesionálové, pro které jsou podobné cash games denním chlebem a kteří se proklatě vysokého limitu rozhodně nebojí. Jedno místo je pak rezervováno námi vybranému hráči, který se po vzoru populárního zahraničního originálu The Big Game stane takzvaným loose cannonem. Neřízenou střelou chcete-li. Hráčem, který od nás obdrží startovních 50.000 Kč a s těmi se pustí do klání s ostřílenými profesionály.

 

Motivace je křišťálově průzračná; veškerý profit po odehrání 150ti hand si neřízená střela může ponechat a Pavel Novotný, který se s vervou a bravurou role pozvaného hráče zhostil ve vestecké Cashgame, své vystoupení zakončil v 80tisícovém plusu. „Jsem řeporyjská jednička v pokeru,“ holedbal se po ukončení náročného pokerového maratónu Novotný, 20% část svého profitu neopomněl věnovat na dobročinné účely.

S projektem MTPT Cashgame jste se díky internetovému přímému přenosu seznámit na vlastní oči, v červnu už si naší neotřelou pokerovou partičku budete moci vyzkoušet na vlastní kůži. V plném proudu je totiž speciální promo akce, na jejímž konci jeden z vás usedne do horkého křesla a stane se červnovou neřízenou střelou.

 

Z řad sázkařů kanceláře MaxiTip vzejde osm kvalifikantů, kteří se přímo v Go4games v sobotu 8. června utkají v závěrečném sit & go. Vítěz tohoto sitka se prakticky plynule přesune k televiznímu stolu a zajistí si účast v MaxiTip Poker Tour Cashgame, do vínku dostane již zmíněných 50.000 Kč. Ani zbývajících sedm hráčů neodejde s prázdnou, všichni totiž obdrží vstupenku do souběžně probíhajícího 5.500 Kč MTPT Main Eventu s garancí 2.000.000 Kč. Hlas lidu, hlas boží – tentokrát se hlavní postavou televizního klání stane jeden z vás.

Tato speciální promo akce probíhá od pondělí 27. května až do neděle 2. června, podmínky účasti jsou jednoduché.

Mít hráčské konto u MaxiTipu AFFIL PRIPADNE HOLY LINK NA MAXITIP.CZ
Zaregistrovat se do MaxiTip Poker Tour, REGISTROVAT ZDE LINK: https://www.maxitip.cz/cs/maxitippokertour/

Sázet a sbírat body, kdaždý tiket pro všechny kategorie musí mít minimální hodnotu 100 Kč

O jaké kategorie se jedná? Dva nejpilnější sběratelé bodů z každé z nich si zajistí účast v kvalifikačním sit & go.

Hráč s největším obratem v sázkách
Tiket s největším trefeným kurzem u live sázky
Tiket s největším trefeným kurzem u klasické předzápasové sázky
Hráč s největším množstvím tiketů

Věříte svým sázkařským i pokerovým dovednostem? Nyní je můžete zúročit naprosto jedinečným způsobem. Kvalifikační turnaj bude v olomouckém kasinu Go4games Hodolany rozehrán v sobotu 8. června v 16:00, MaxiTip Poker Tour Cashgame se pak rozeběhne okolo sedmé hodiny večerní.

 

Jsme si jisti, že na tenhle zážitek budoucí loose cannon jen tak nezapomene. Zvěčněn bude samozřejmě i na televizních obrazovkách. Průběh MTPT Cashgame bude opět přenášen prostřednictvím live streamu s komentářem Tomáše Cibáka a Pavla Tašky Kellnera, později se ze záznamu objeví na obrazovkách přední televizní stanice Nova Sport.

Sbírejte body, spřádejte plány – a nasávejte atmosféru MTPT. Na závěr bychom si vás rádi dovolili pozvat ke sledování slavnostní premiéry první epizody MaxiTip Poker Tour. Záznam prvního turnaje v dějinách MTPT, který byl v dubnu odehrán v Olomouci, na obrazovky diváků Nova Sport 1 poprvé vstoupí ve středu 29. května ve 22:15. O přepisování mapy tuzemské televizní zábavy už jsme zmínili, tužku do ruky můžete vzít i vy. Přejeme vám hodně štěstí.