Druhá zastávka televizní série MTPT, kterou můžete sledovat od konce května každou středu večer na stanici Nova Sport, se nezadržitelně blíží. Součástí květnového vydání bude i zbrusu nová MAXITIP Poker Tour CashGame. K highstakes NLH stolu kromě předních českých profesionálů usedne i obávaný Řezník z Badenu Pavel Novotný a to vše pod dohledem televizních kamer a LIVE!

V kasinu Magic Planet Gold ve Vestci u Prahy se sejdeme už zítra ve čtvrtek 23. května v 19:00, kdy bude zahájen 15.000 Kč MTPT High Roller o garantovaný 1.000.000 Kč. Ti nejúspěšnější se o den později představí v televizní dohrávce, která bude nejprve streamována na vaše monitory a posléze se ze záznamu objeví na obrazovkách kanálu Nova Sport.

To ale nebudou jediné pohyblivé obrázky, které budete moci díky vestecké premiéře MTPT sledovat. Esa by se z rukávu měla tahat až v poslední možné chvíli, my jich ale máme schovaných tolik, že se nebojíme jeden z největších trumfů vynést na stůl hned v úvodu naší pokerové partičky. Připravili jsme pro vás podívanou, která v Česku nemá obdoby.

Vzpomínáte na televizní pořad The Big Game? Svého času se probil i na české obrazovky, natočeny ho byly dvě sezóny. V každém z dílů jeden vyvolený rekreační hráč usedl do horkého křesla, zbývající místa u high stakes cash game stolu obsadili známí profesionálové. Negreanu, Brunson, Esfandiari, Tony G? Jo, tak ti všichni tam byli.

 

pavel novotný v županu

Amatér od pořadatelů do začátku obdržel startovních $100.000 a cokoli, co po odehrání předem určeného počtu hand zapsal do plusu, si mohl nechat vyplatit. U stolů s vysokými sázkami si takto nadšenci mohli přijít na nemalé peníze a Bob Ferdinand, nejúspěšnější z nich, dosáhl na profit v hodnotě $181.500, tedy zhruba sedminásobek tehdejšího průměrného amerického ročního platu.

Vždycky vás zajímalo, jak by taková paráda vypadala v českém provedení? Vaše zvědavost bude již brzy ukojena – představujeme vám Maxitip Poker Tour Cashgame, která bude součástí květnové vestecké zastávky.

 

 

Tahle unikátní pokerová partička u našeho televizního stolu proběhne v pátek 24. května mezi 12:00 a 19:00, tedy před startem finálového dne milionového High Rolleru. Hrát se bude No Limit Hold’em s povinnými sázkami 200/500 Kč a do hry se zapojí mnozí přední čeští profesionálové – v případě MTPT ostatně nelze čekat ani nic jiného.

K ostře sledovanému cash game stolu však usedne i jeden pozvaný host. V The Big Game se tento hráč nazýval loose cannon, což lze přeložit jako splašená střela. Kdo že se stane hvězdou vůbec první české televizní high stakes cash game? Ten nejsplašenější ze splašených, veterán české pokerové a mediální scény (a také nováček komunální politiky) Pavel Novotný. Ten si zaplave ve vesteckém moři plném žraloků, bez záchranného kruhu do vody nevleze.

 

Pavel totiž do hry obdrží 50.000 Kč, tedy stovku velkých blindů. V rámci Maxitip Cashgame bude odehráno přesně sto hand a jakýkoli profit, který před ním bude po ukončení session ležet, si bude řeporyjský starosta moci ponechat. Pavlovi navíc budou fandit opravdu všichni. Značnou část své potencionální výhry se totiž rozhodl věnovat na dobrou věc a podpoří 3 námi vybrané psí útulky, kolem kterých se bude odehrávat celé vestecké klání.

Stejně jako dvoudenní High Roller, i Cashgame přispěje na dobrou věc. Výtěžek z obou položek květnového festivalu totiž poputuje na dobročinné účely, pro tento měsíc Michal Schuh coby zástupce týmu akcionářů Maxitipu zvolil útulky pro opuštěná zvířata. Čtyřnozí mazlíčkové se budou mít dobře – a hody čekají i na pokerové fanoušky.

Celý průběh Maxitip Cashgame bude živě přenášen přes mnoho internetových kanálů a vy se tak v pátek 24. května dočkáte nebývale výživné dávky streamovaného pokeru. První ze stovky hand bude rozdána v poledne, na Cashgame session večer naváže live stream turnajového finále. Jeho strukturu opět sestavili Vojtěch Růžička a Milan Šimko a prostoru pro hru bude v závěru turnaje více než dost, není tak vůbec těžké si spočítat, že nás v pátek čeká více než dvanáct hodin přímého přenosu. To znamená více než dvanáct hodin komentáře pánů Tomáše Cibáka, Pavla Tašky Kellnera a Michala Kavalčíka, volume se bude otáčet doprava.

Záznam se později objeví na špičkovém sportovním kanálu Nova Sport, Maxitip Poker Tour přepisuje dějiny české televizní zábavy. Tento týden bude prostě Maxi! Těšíme se vás ve vesteckém kasinu Magic Planet Gold.