Vzhůru na Vestec, druhá zastávka MaxiTip Poker Tour startuje už ve čtvrtek

Slyšeli jste o tom? Určitě ano, o téhle plánované pokerové parádě si štěbetají i vrabci na střechách. Historicky druhá zastávka nové série MaxiTip Poker Tour je na spadnutí a do jejího zahájení zbývají už jen hodiny. Unikátní dvoudenní high roller bude v kasinu Magic Planet Gold ve Vestci u Prahy zahájen již ve čtvrtek v 19:00, televizními kamerami snímaná dohrávka je na programu o den později a právě nyní je nejvhodnější chvíle si v rychlosti zrekapitulovat, co nás (a jistě i vás) na sklonku pracovního týdne čeká.

Při buy-inu v hodnotě 15.000 Kč se v MTPT High Rolleru bude soutěžit minimálně o garantovaný 1.000.000 Kč. Celý turnaj bude odehrán v hráčsky atraktivním formátu 8-max a na konci prvního dne bychom měli poznat složení finálového stolu. Tito nejúspěšnější se v pátek večer posadí před kamery stanice Nova Sport, která později odvysílá záznam prestižního klání. To budete přímo v pátek moci sledovat prostřednictvím přímého přenosu s komentářem Pavla Tašky Kellnera, Tomáše Cibáka a Michala Kavalčíka, nebude-li zrovna úřadovat u finálového stolu.

U něho by se mohl potkat s mnoha akcionáři pořadatelské sázkovky MaxiTip. Ačkoli tito pokeroví profesionálové mají v těchto dnech plné ruce s balením zavazadel na blížící se tradiční letní trip do Las Vegas (a k tomu se ještě pokoušejí dobývat tituly z právě probíhajícího online festivalu SCOOP), cestu do Magic Planet Gold si ve čtvrtek jistě najdou. Dva z nich, Vojtěch Růžička a Milan Šimko, společnými silami stvořili unikátní turnajovou strukturu, která patří k ozdobám našeho High Rolleru. MTPT je sérií od hráčů pro hráče – a struktura zcela jasně vyzývá: Hrajte si.


Startovní stack obsahuje 20.000 v žetonech a takto krásně kulaté komínky žetonů budou k vyzvednutí během prvních devíti úrovní. Během pozdní registrace mohou zájemci využít neomezeného počtu re-entries, od desátého levelu (1.000/2.000, big blind ante 2.000) se začne hrát naostro a každá eliminace už bude konečná. Úvodních třináct úrovní bude trvat 30 minut, od té čtrnácté délka vzroste na 45 minut.

Na vyplácené příčky postoupí 12 % pole, dle zasvěcených odhadů tedy 8 až 9 nejúspěšnějších. Tato elitní skupina se v pátek od 19:00 zúčastní vskutku důstojného finále, blind levely budou opět trvat pohodlných 45 minut. Od posledních čtyř hráčů bude hodnota ante poloviční, od tří bude nově povoleno uzavření dealu, v heads-upu pak délka levelů klesne na divácky atraktivních 20 minut. Kompletní podobu struktury naleznete na konci článku, kochejte se a spřádejte plány na svůj průnik vesteckým polem.

 

Jeho součástí budou krom profesionálů z řad akcionářů MaxiTipu i hvězdy společenského života. Je nám ctí, že svoji účast v MTPT High Rolleru přislíbil Leoš Mareš, již podruhé můžeme počítat s Michalem Kavalčíkem, na jehož hlavu bude pořadatelským týmem opět vypsána bounty odměna. Pro účastníky turnaje budiž skvělou zprávou i příslib účasti mnoha vietnamským hráčům, kteří k vesteckým stolům přinesou tolik důležitou value.

Ta se bude v Magic Planet Gold povaloval i mimo stoly. Vstupní bonus v hodnotě až 2.000 Kč k prvnímu vkladu pro nově registrované uživatele MaxiTipu? Máme. 10% ve vkladu pro stávající klienty naší sázkovky? Dáme. Bounty na naše ambasadory? Vypíšeme, vyplatíme. Neváhejte a přijďte poměřit síly s hvězdami českého pokerového nebe. Nekrmit a nehladit – raději předčit a vyřadit.

Pátečnímu finále bude již od 12:00 předcházet živě přenášená Maxitip Cashgame, což je v českých luzích a hájích naprosto jedinečný televizní projekt. Odehrána bude série 100 hand v tradičním No-Limit Hold’emu, povinné sázky budou mít hodnotu 200 Kč/500 Kč. Hlavní postavou streamovaného klání bude Pavel Novotný, který do startu obdrží 50.000 Kč. Co po odehrání 100 hand zaznamená do plusu, to si bude moci řeporyjský starosta ponechat; zda se vůbec bývalé hvězdě českého bulváru podaří konce dne dočkat, to sledujte živě od pátečního poledne. Záznam později odvysílá Nova Sport, podobná cash game se na českých televizních obrazovkách ještě neobjevila.

 

Zpět ale k MTPT High Rolleru. I v květnu bude pokračovat naše spolupráce s charitativními organizacemi, výtěžek z prizepoolu (který navíc sázkovka MaxiTip dorovná a tím zdvojnásobí) tentokrát poputuje na konta útulků pro opuštěné psy a kočky. Svou účastí tak přispějete k dobré věci – a pevně doufáme, že o své účasti už máte jasno. Sraz v Magic Planet Gold ve Vestci u Prahy ve čtvrtek v 19:00, s finalisty pak o den později ve stejný čas. Tahle Maxi událost startuje už za chvíli, těšíme se na vás.

Kde: Magic Planet Gold Vestec

Prize Pool: 1.000.000 Kč

Buy-in: 15.000 Kč

Starting Stack: 20.000 v žetonech

Blind levely: 30/45 min

Re-entry: unlimited

Ante: BB ante/HU no ante

Startovní den: čtvrtek 23.5. od 19:00

Day 1 end: 12 % ITM, all ITM (8-9)

TV Finále: pátek 24. 5. od 19:00